Başakşehir Anaokulları Tam Gün İngilizce Eğitimi

Tam Gün İngilizce Anaokulu ve Kreş Fiyatları

Başakşehir Anaokulları Tam Gün İngilizce Eğitimi

Başakşehir Anaokulları Tam Gün İngilizce Eğitimi, çocuklara İngilizceyi aktiviteler ile yaparak ve yaşayarak öğretmeyi hedefliyor. Çocuklar tüm gün oyun ve etkinliklerle ingilizceyi günlük hayatın bir parçası olarak kullanmayı öğreniyorlar.

Eğitimin bir kısmı sadece İngilizce iken diğer bir kısmı ise İngilizce ile entegre edilmiş ritm-orff , eğitsel koordinasyon , drama , görsel sanatlar gibi branşlardır. Bununla birlikte öğrenciler tenefüsde, yemekte hatta bahçede oyun oynarken, ilgili öğretmenleriyle sürekli İngilizce iletişim kurar ve gün boyu İngilizceye maruz kalırlar.

 

Tam Gün İngilizce Anaokulu ve Kreş FiyatlarıTam Gün İngilizce Anaokulu Tavsiye

Yabancı dil öğrenme, becerinin yanı sıra kişiye çalışma ve eğitim hayatında birçok fırsat sunan güçlü bir araçtır. Yabancı dil bilenler, hangi alanda olursa olsunlar, rekabet içinde oldukları kişilere karşı hep bir adım öndedir. Aynı zamanda öğrenme işi, belli bir sürece yayılan bir edinim olduğundan, erken yaşta yabancı dil öğrenmeye başlamak, bu süreci diğer insanlara oranla daha kolay ve daha hızlı tamamlamamızı sağlar.

Özel Ritim Anaokulu olarak tam gün ingilizce anaokulu tavsiye edilen kurumlar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Dil öğrenmenin en önemli prensiplerinden biri, o dilde düşünme ve akıcı konuşabilme adımını tamamlayabilmektir. Ana dil baskınlığı yüksek olacağı için yabancı dil öğrenimi ne kadar geç başlarsa öğrenme sürecini o derece zorlaştıracaktır.

 

Tam Gün İngilizce Anaokulu Tavsiye

Tam Gün İngilizce Anaokulu ve Kreş Fiyatları

Çocuklar 3-6 yaş arasında dil öğrenmeye oldukça yatkındır ve kendilerinden daha büyük yaşta olanlara oranla daha hızlı benimserler. Bu nedenle ülkemizde, kreşlerde yabancı dil eğitimi uygulaması oldukça yaygındır. Bu sayede çocuklar erken yaşta yabancı dil öğrenmeye başlayarak hem süreci daha öne çekebilmekte hem de daha kolay öğrenme imkanına sahip olabilmektedirler.

Tam gün ingilizce anaokulu ve kreş fiyatları ise kuruma ve faaliyet bölgesine göre değişkenlik göstermektedir. Başakşehir, Kayaşehir, Güvercintepe, Fenertepe civarı ilçelere yakın kurumumuz Özel Ritim Anaokulu ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehirde Tam Gün İngilizce Eğitim Veren Anaokulları Listesi

 

“Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir.”  -Diyojen

Amacımız evrensel değerlere ulaşmış ve çevresine duyarlı olarak yetişen birer dünya vatandaşı olmalarını sağlamaktır. Başakşehir tam gün İngilizce eğitimi veren ana okulları ve kreşler listesinde, Özel Ritim Anaokulu olarak İstanbul Başakşehir’ de birçok eğitim metodu, felsefeyi kendi kültürümüz ve evrensel değerlerle harmanladık.

Bizi instagram hesabımızdan yakından takip edebilir, tam gün İngilizce anaokulu iletişime geçerek fiyat bilgisi ve diğer detaylar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.