Başakşehir Anaokulları

Başakşehir Anaokulları

Başakşehir Anaokulları

Her anne-baba için çok kıymetli olan minik yavruların sağlıklı bir şekilde yetişebilmesi ve iyi bir eğitim alması son derece önemlidir. Hayatı yeni yeni tanımaya başlayan, çevresindeki ve dünyadaki olup bitenleri anlamlandırmaya çalışan çocukların ilk öğretmenleri ebeveynleridir. Çocuklar ilk eğitimlerini ailelerinden almaya başlar. Ancak çocukların gün geçtikçe büyümeleri ve sosyalleşme ihtiyaçlarının artması da göz ardı edilmemelidir. Çocukların oyun ve arkadaş gereksinimlerini karşılayabilecekleri en ideal kurumlar ise anaokullarıdır. 3-6 yaş aralığındaki çocukların kendini gerçekleştirmelerine imkân tanıyan anaokulları, çocukların ebeveynleri dışında farklı insanlarla da iletişim halinde olmasına ve arkadaş edinmelerine de olanak sağlar. Başakşehir anaokulları arasında çocuğunuzun gelişimi için aradığınız tüm özellikleri fazlasıyla taşıyan Ritim Anaokulu, özverili ve nitelikli eğitimci kadrosuyla çocuklarınıza sımsıcak bir yuva vadediyor.

Çocuklarınızı Ritim ile Geleceğe Güvenle Hazırlayın

Çocuklarınızın fiziksel ve bilişsel gelişimlerini destekleyici eğitim programları doğrultusunda hizmet vermeyi gaye edinen Ritim Anaokulu çocuklarınızı geleceğe hazırlıyor. Sımsıcak bir yuva atmosferinde çocuklarınızın şahsiyet kazanması ve gelecekteki eğitim-öğretim hayatlarını kolaylaştırıcı etkinlik ve aktivitelerle Başakşehir anaokulları arasında öne çıkan Ritim, her geçen gün biraz daha yükseliyor. Minik yavrularınız için tercih edebileceğiniz en kaliteli ve en güvenilir adreslerden biri olan Ritim ile geleceğe daha güvenle bakabilir, çocuklarınız için en doğru adımı atabilirsiniz.

Çocuklarınız Eğlenerek Öğreniyor!

Eğitim, doğumla başlayan ve hayat boyu devam eden bir süreçtir. Eğitim hayatının ilk başlangıcı ise erken çocukluk dönemi denilen 3-6 yaş aralığıdır. Bu dönemde çocuklara uygun okul öncesi anaokulu seçilmesi; onların ruhsal, zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimlerini etkiler. Bu nedenle çocukların gelişiminde, kişiliklerinin oturmasında ve sağlıklı bir birey olarak yetişmelerinde önemli rol oynayan anaokulu seçimi de çok önemlidir. Çocukların aileden sonra toplumsal yaşama hazırlanmalarını destekleyen, uzman psikologlar eşliğinde kendini ifade eden, yaratıcı yönlerini ve becerilerini ortaya çıkaran oyun ve etkinlikler eşliğinde eğitim vermeyi amaçlayan Ritim Anaokulu, Başakşehir bölgesinde hizmet veren en prestijli kurumların başında geliyor.

Başakşehir Ritim Anaokulu’nun nitelikli eğitimci kadrosu ve özverili yönetim kadrosunun oluşturduğu eğitim-öğretim planında yer alan; satranç, akıl ve zekâ oyunları, ekoloji, jimnastik ve diğer spor aktivitelerinin yanında ebru ve seramik atölyesi, parmak örgüsü ve kanaviçe işleme gibi kültürel değerlerimizi yansıtan el ilişi etkinlikleri ile tanışan çocuklar hem eğleniyor hem de oyun oynayarak öğrenmenin keyfini yaşıyor. Yaptıkları aktivitelerle kaba ve ince motor becerileri de gelişen çocuklar, okul hayatına atıldıklarında ders başarılarını da kolayca arttırabiliyor.

Okuma-yazma, drama, İngilizce, müzik atölyeleri, matematik ve mental atölyesi, orman okulu ve değerler eğitimi gibi çok çeşitli alanlarda eğitim-öğretim programları uygulayan Ritim, çocukların ilgi alanları ve becerilerine uygun şekilde hazırladığı ders içerikleri ile onların yeteneklerini de ortaya çıkarıyor. Başakşehir anaokulları içerisinde ebeveynler tarafından en çok tercih edilen kurumlardan biri olan Ritim Anaokulu ile çocuğunuzun geleceğini güvence altına alabilir, sağlıklı bir birey olarak yetişmesine katkı sağlayabilirsiniz.